Jdi na obsah Jdi na menu
 


KVANTOVÉ PROBUZENÍ a PROČ JSOU ZASVĚCENÍ PODVOD?

13. 8. 2012

 

DUCHOVNÍ PŘÁTELSTVÍ

 

 ,,Vynikající italský dokument o probíhající transformaci."

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

PROČ JSOU ZASVĚCENÍ PODVOD? 
OD ČEHO SE ODVÍJÍ SKUTEČNÉ SCHOPNOSTI? 
 

Úryvek článku ALUE: 

,,Nová móda mezi lidmi zabývajícími se "věcmi mezi nebem a zemí" je být zasvěcený do něčeho. Zpravidla to bývá nejčastěji Reiki, Merkaba (dikša - dod. HBK) a jim podobné podvody."

,,Údajní mistři a duchovní učitelé lákají své ovečky na sladké řeči, že po tom a tomhle zasvěcení se jim otevřou takové a makové kanály v mozku a oni nabudou duchovní vyrovnanosti, nebo nedej bože dostanou nějaké schopnosti."

,,Lidé ve své nepochopitelné naivitě na taková zasvěcení chodí, aniž by je třeba napadlo přemýšlet."

,,První vám v kostce vysvětlím, od čeho se odvíjí duchovní schopnosti a duševní vlastnosti, abyste co nejlépe pochopili, proč je to podvod."

,,Všichni lidé jsou v jádru Božské bytosti. Naše základní podstata je konstruktivní, výživou pro nás je světlo a dobré energie. Lidská bytost v původní nezdegenerované formě má kompletně odblokovaný mozek. Lidé nežijí jen tady, ale i v jiných částech Vesmíru. Žijí úplně jinak, žijí způsobem, pro který jsme byli stvoření. Oplývají velikou moudrostí a mají neomezené schopnosti. Teleportace, Levitace, Jasnozřivost, Materializace... to vše je pro ně naprosto přirozená věc."

,,My lidé, kteří žijeme v tomto systému, máme mozky zablokované, naše vědomí je omezené. Nejen absencí určitých energií a podmínek které potřebujeme, ale také díky naší výchově a tlaku společnosti. Míváme mnoho nedostatků, chyb a velikých šrámů na duši, kterých se jen těžko zbavujeme a je velice náročné všechno v sobě zpracovat, protože systému, ve kterém žijeme, vládne temná strana. - Temná strana se všemožnými způsoby nejen snaží zotročit naše duše manipulací a lží, ale také dobře dbá, abychom neprozřeli. Aby nám nedošlo, že žijeme ve světe iluzí a že skutečný život je něco jiného."

,,Proto nás odmalička učí ,,pavědám" a nutí nás žít tak jak chce systém, ale ne my. - Ale nám nic jiného nezbývá, nějak se do systému zařadit musíme, abychom přežili."  

,,Vtělují se mezi nás obtěžkané a temné bytosti, které nám ještě více znemožňují začít žít správným způsobem. Dokonce i mezi "esoteriky" je tak moc podvodníků a narušených jedinců, že bývá problém přes všechny ty manipulace a podvody zůstat ve svém středu a myslet sám za sebe."

,,Všichni jsme jedno světlo, ale úroveň našeho uvědomění se liší. Někdo má více energie, někdo méně. Někdo má více správných znalostí, někdo méně. Ten má takovou životní cestu, ten má jinou životní cestu."

,,Podle míry našeho uvědomění, podle našeho jednání v životě a podle míry naší energie se odvíjí naše schopnosti a znalosti. Všichni tedy máme ty vlastnosti, ke kterým jsme sami dozráli, ke kterým jsme se dopracovali, na které máme energie, nebo které si zasloužíme a potřebujeme. Nedostanete dar jasnovidectví, pokud byste měli v duši nedobrou vlastnost, která by zavinila, že svůj dar budete používat k manipulaci, která lidem ubližuje. Ten kdo svou bytost otočí k temnotě, přirozeně světlé dary ztrácí..."

Napsala: ALUE
Pokračování celého článku zde: www.alue.cz

Alderonnara@seznam.cz

 heart DUCHOVNÍ PŘÁTELSTVÍ heart